Murarstwo Lublin | murowanie domów

Murujemy domy od podstaw z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii które są obecnie dostępne na rynku. Stany surowe czy też tzw. „dom pod klucz”. Dzięki temu domy są coraz ładniejsze i bardziej trwałe oraz co najważniejsze są energooszczędne. Zajmujemy się też aranżacją i przebudową istniejących budynków w taki sposób żeby spełniały rygorystyczne normy utraty ciepła. Ściany docieplamy wełną mineralną lub styropianem. Dom to inwestycja na lata dlatego oferujemy kompleksowe zagospodarowanie działki na którym ma powstać. Na podstawie planów dostarczonych przez inwestora przygotowujemy wstępną kalkulację cenową (kosztorys) na cenę budynku oczywiście ma wpływ rodzaj i technologia jakie zostaną użyte do budowy. Przedstawiamy różne warianty cenowe. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy firmą z doświadczeniem, budowaliśmy w wielu miejscach województwa lubelskiego. Zwieńczeniem budowy jest umiejętne zagospodarowanie działki o aranżację ogrodu czy kompleksowe ogrodzenia które też wykonujemy.

Oglądając galerię przekonają się Państwo z pewnością, że prace murarskie wykonujemy niezwykle dokładnie. Wykorzystujemy w pracy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Współpracujemy z uznanymi producentami maszyn i narzędzi. Kompleksowość naszych usług to bardzo korzystne rozwiązanie, stworzone z myślą o kliencie i jego wygodzie. Nie trzeba już korzystać z usług kilku wykonawców. My zajmiemy się wszystkim. Zachęcamy do współpracy!

Od podstaw

Jesteśmy na tyle doświadczeni, że wystarczy nam działka na której ma powstać dom oraz plany budowy. Resztą sami się zajmiemy.

Stany surowe

Od fundamentów aż po dach .

Domy "pod klucz"

Domy gotowe do zamieszkania z pełnym wykończeniem wnętrz.