Jak wyglada wymiana baterii Samsung S10

Naprawa baterii Samsung S10 w Warszawie я ExpressGSM

Wymiana baterii Samsung S10

Bateria to jeden z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej wydajności zależy łatwość korzystania z telefonów. Niestety, z czasem wydajność każdej baterii spada. Z każdym cyklem ładowania zmniejsza się pojemność baterii oraz czas potrzebny na jej naładowanie. Być może nadszedł czas na ekspresową usługę wymiana baterii Samsung S10 z serwisem ExpressGSM w Warszawie. Wydawać by się mogło, że jest to zadanie proste i szybkie do wykonania. W rzeczywistości jest jednak zupełnie odwrotnie. Wymiana baterii w nowoczesnych smartfonach to skomplikowana operacja, która wymaga wiedzy, umiejętności i profesjonalnych narzędzi.

Dlaczego konieczna jest wymiana baterii w Samsungu S10

Wymiana baterii Samsung S10

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Jest możliwe, że bateria ma problem w przypadku, gdy ładujesz smartfon rzadziej niż zwykle. Nie jest to jednak jedyna przyczyna. Jeśli Twój telefon jest stosunkowo młody, ma nie więcej niż dwa lata, może się okazać, że niedostateczna żywotność baterii może być spowodowana niewłaściwymi ustawieniami. Aplikacje, które zużywają energię w tle, ekran ustawiony na maksymalną jasność, to tylko niektóre z najczęstszych przyczyn zbyt krótkiego czasu pracy na baterii. Wyłączenie poszczególnych programów lub zmiana trybu zasilania na bardziej wydajny może przynieść pożądany efekt w postaci wydłużenia czasu pracy na jednym ładowaniu.

Wymiana baterii Samsung S10

W jakim czasie należy wymienić baterię w Samsungu S10?

W większości przypadków wymiana baterii w smartfonie może być przeprowadzona od ręki. Dotyczy to tych przypadków, w których mamy do dyspozycji części zamienne. Aby umożliwić szybką wymianę baterii w każdym telefonie, zawsze staramy się mieć dostępne części zamienne. Taka naprawa trwa zazwyczaj mniej niż godzinę. W tym czasie możesz wybrać się na wycieczkę i zrobić zakupy online lub posiedzieć w naszym centrum serwisowym. Naprawa może potrwać kilka dni, jeśli wymiana baterii w Twoim smartfonie wymaga sprowadzenia jej od dystrybutora. Zdarza się to jednak bardzo rzadko. Zazwyczaj dysponujemy bateriami na miejscu.

Wymiana baterii Samsung S10

Wymiana baterii w Galaxy S10

Wymianie baterii w Samsungu Galaxy S10 należy przyjrzeć się, gdy urządzenie zacznie zwalniać (informacja o baterii w ustawieniach systemu iOS) wyłączy się po kilku, kilkunastu procentach baterii. Czasami bateria może sprawić, że urządzenie uruchomi się ponownie. W takich przypadkach warto porozmawiać z technikiem.

Głównym warunkiem wymiany baterii jest to, że wszystkie inne funkcje urządzenia działają prawidłowo i że urządzenie nie wykazuje oznak uszkodzeń mechanicznych, takich jak wygięta obudowa, uszkodzony lub zniszczony wyświetlacz.

W ramach płatnej wymiany baterii Samsung Galaxy S10 otrzymujesz następujące elementy:

Fabrycznie nowy, oryginalny egzemplarz wraz z profesjonalnym montażem

Gwarancja na okres 3 miesięcy

Gwarancja na modele, które są wodoodporne

Od dawna nie pozbywasz się swojej ładowarki lub powerbanku? To prawda, że bateria należy do tych części, które najszybciej zużywają się w Twoim telefonie. Na szczęście wymiana baterii w telefonach Samsung w serwisie PhoneFix zajmuje tylko kilka minut*. Dzięki naszemu doświadczonemu personelowi i najnowszej technologii, rezultaty naszych napraw zawsze wracają do stanu sprzed usterki. Oferujemy najtrwalsze naprawy. Używamy tylko najbardziej niezawodnych produktów od najlepszych dostawców i udzielamy gwarancji na naszą pracę (przeczytaj więcej o naszej gwarancji).

Wymiana baterii w Samsung Galaxy S10

Wymiana baterii Samsung S10

Kiedy bateria w naszym telefonie nie daje znaku życia, możemy być pewni, że w którymś momencie wymiana baterii Samsung S10 stanie się koniecznością. Istnieje wiele sposobów na zmniejszenie zużycia energii, na przykład wyłączenie niepotrzebnych aplikacji i włączenie trybu oszczędzania baterii. Upewnij się, że nie drenujesz baterii zbyt mocno. Przyjdzie jednak taki moment, że powyższe metody zawiodą i jedynym wyjściem z sytuacji będzie znalezienie fachowego serwisu, który zdiagnozuje problem, a w razie potrzeby wymieni baterię. W ExpressGSM zadbamy o to, aby przywrócić życie Twojemu telefonowi i zapewnimy, że wymiana baterii zostanie przeprowadzona profesjonalnie, bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. ExpressGSM posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Ci w zdiagnozowaniu problemów z baterią Twojego smartfona.