serwis GSM

Dlaczego naprawa telefonów ze zbitym wyświetlaczem jest konieczna?

Doskonały serwis telefoniczny i naprawa telefonów w Warszawie

Przy wsparciu naszych współpracowników Serwis GSM istnieje na rynku GSM dla Warszawy od 2006 roku. Od początku naszej działalności na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów. Na początku oferowaliśmy telefony komórkowe i akcesoria. W związku ze zmieniającą się branżą do naszego asortymentu dołączyliśmy również usługi. Początkowo były to podstawowe usługi takie jak aktualizacja oprogramowania, usuwanie blokady sim-lock, czy czyszczenie zalanych urządzeń. Z czasem odkryliśmy fascynację mikroskopami, śrubokrętami, lutownicami i pincetami. Odgrywały one kluczową rolę w skomplikowanych naprawach smartfonów, które mogły zastąpić tradycyjne telefony. Wciąż poszerzamy naszą wiedzę, a dzięki serii zajęć, popartych certyfikatami, twierdzimy, że mamy techników z dyplomem, którzy pomogą w sytuacjach, na które inni technicy już rozłożyli ręce, ale nie dali szansy na naprawę! Jesteśmy ekspertami prowadzone usługi i naprawa telefonów Warszawa pozwala szukać usterkę w każdym rodzaju urządzeń mobilnych takich jak smartwatche (smartfony) tablety czytniki ebooków, a także nawigacje, laptopy i komputery stacjonarne.

Wszystkie telefony, które otrzymujemy do naprawy odsyłamy niezwłocznie. Nie tolerujemy opóźnień w realizacji naszych usług. Profesjonalnie naprawiony telefon. Posiadamy zespół, który posiada wysokie kwalifikacje i jest w stanie rozwiązać każdy problem. Lata doświadczeń w naprawie telefonów komórkowych dały nam ogromną bazę wiedzy, z której korzystamy.

Naszą wizytówką jest naprawa telefonów, która działa.

Naprawa telefonów to skomplikowana praca, która wymaga umiejętnego podejścia. W przypadku sprzętu elektronicznego, który ulega awarii, najlepiej nie stosować półśrodków. Fachowe podejście to najskuteczniejszy sposób na rozwiązanie problemu. Jako doświadczony serwis GSM pomagamy klientom przywrócić pełną sprawność ich urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby naprawiany przez nas sprzęt był niezawodny i jak najszybciej wrócił do właściciela.

serwis GSM

Dlaczego nie wybrać nas i nie skorzystać z naszej warszawskiej naprawy telefonu?

 • Serwis najwyższej jakości
 • Wysokiej klasy sprzęt serwisowy i najlepszej jakości części serwisowe
 • Ekspresowe naprawy mogą być wykonane jeszcze tego samego dnia.
 • Serwis wysyłkowy jest dostępny bez wychodzenia z domu
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i możemy działać na terenie całej Polski.
 • Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych serwisantów.
 • Oferujemy możliwość wymiany telefonów
 • Udzielamy gwarancji na usługę przy każdej naprawie!
 • Serwis telefonów po „zalaniu”.
 • Możemy wymienić ekrany dotykowe jak i wyświetlacze
 • Wymieniamy elementy obudowy zewnętrznej telefonuWymieniamy taśmy, głośniki z portami ładowania, słuchawki, głośniki.
 • usuwamy karty SIM-LOC

Diagnoza usterek i naprawa telefonów w serwisie GSM

Każdorazowo telefon przed odesłaniem do serwisu jest sprawdzany pod kątem ewentualnych usterek. Możesz być pewien udanej naprawy, bez żadnych dodatkowych opłat. Nasz serwis telefonów oraz serwis GSM to gwarancja satysfakcjonującej naprawy telefonu bez dodatkowych kosztów. Nasz zespół posiada duże doświadczenie w wykonywaniu zadań. Naprawa Twojego urządzenia bez diagnozy nie będzie Cię dodatkowo kosztować. Kwota ta jest częścią ceny naprawy.

Błyskawiczna naprawa telefonu

W przypadku drobnych usterek serwis telefonów jest zazwyczaj w stanie wykonać naprawę „od ręki”, w ciągu kilku godzin. Jeśli jednak telefon jest dotknięty większymi problemami, usunięcie usterki może wymagać więcej czasu. Telefony trafiają do naszych techników przeszkolonych w zakresie napraw. Serwis telefonów komórkowych w takim przypadku może trwać od jednego do wielu dni roboczych.

Serwis GSM Warszawa

Warszawski serwis GSM oferuje najlepsze usługi serwisowe na rynku GSM

Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie. Zachowujemy szczególne środki ostrożności w zakresie higieny podczas korzystania z naszych usług. Telefony mogą być przenoszone do serwisu i poza serwis. Myjemy je roztworem alkoholu, który zawiera minimum 70% alkoholu izopropylowego. Przy każdej naprawie używamy rękawiczek jednorazowych. Kontakt z serwisantem odbywa się przez plexi, a odległość nie przekracza 1,5 metra. Co kilka minut czyścimy nasze narzędzia. Wraz z paragonem otrzymają Państwo również wacik bezalkoholowy (70 procent alkoholu). W Polsce istnieje możliwość odbioru telefonu komórkowego przez kurierów rowerowych. Zalecamy korzystanie z karty kredytowej. Super oferta – Serwis GSM i naprawa telefonów komórkowych Apple, iPhone, LG, Samsung

 

Naprawy skuteczne po gwarancji telefonów LG, Samsung i Apple (dowolny model iPhone)! Dzięki naszym fachowcom Twoje urządzenie będzie mogło służyć Ci przez dłuższy czas. Producenci telefonów cały czas dążą do tego, aby produkować coraz sprawniejsze telefony. Jednak nie każdy telefon jest w stanie wytrzymać wymagania intensywnego użytkowania. Nie oznacza to jednak, że w przypadku problemów technicznych możemy zapłacić jedynie za fabrycznie nowy telefon. Nasi serwisanci są w stanie zapewnić natychmiastowy serwis telefoniczny. Ze względu na nasze najwyższe kwalifikacje, oferujemy również serwis iPhone. W tym zakresie żaden model nie jest dla nas zbyt skomplikowany. Serwis GSM sprawia, że nie muszą Państwo podejmować decyzji o zakupie najnowszego modelu. Oferujemy szybką naprawę pogwarancyjną, która pozwoli Państwu odzyskać sprawność i funkcjonalność telefonów komórkowych LG, Samsung czy Apple. Zajmujemy się również naprawą iPhone’ów w najnowszych modelach. Serwis GSM zachęca do korzystania z kompleksowych usług.

Baw się swoim smartfonem tak długo, jak chcesz. Dzięki naszemu serwisowi smartfonów jest to możliwe.

Współczesna elektronika osiągnęła niewyobrażalny poziom skomplikowania. Również częstotliwość ich używania wzrosła dramatycznie. Większość ludzi ma smartfony przy sobie niemal przez cały dzień. Firmy wolałyby, aby nie był on tak długo w użyciu i aby szybko został wymieniony na nowszy model. Nie jest to konieczne, aby korzystać z naszego serwisu telefonicznego. Czasami wystarczy drobna usterka, aby urządzenie działało przez dłuższy czas. Jesteśmy w stanie bez problemu poradzić sobie z problemem niezależnie od tego, czy oferujemy naprawę iPhone’ów, telefonów Samsung czy innych marek.

Telefon, z którego korzystasz na co dzień, zwłaszcza jeśli jest to urządzenie doskonałe, starannie dobrane, jest sprzętem, który dzięki swoim różnorodnym funkcjom może być wykorzystywany na co dzień. Możliwe jest dalsze korzystanie z telefonu dzięki naszym najwyższej jakości usługom naprawy telefonów. Z jakości naszej pracy było już zadowolonych wielu klientów.

 

Naprawa telefonu w Warszawie

Choć na co dzień zajmujemy się naprawą telefonów w Warszawie, nasze usługi obejmują teren całego kraju. Dzięki bogatemu doświadczeniu świadczymy usługi w sposób, który jest bezpieczny i skuteczny serwis zdalny (korespondencyjny). Jesteśmy w stanie pomóc klientom w kwestiach technicznych związanych z oprogramowaniem, a także w przypadku konieczności wymiany ekranów lub innych podzespołów. Dodatkowo, dzięki współpracy z naszymi zaufanymi i najlepszymi partnerami biznesowymi jesteśmy w stanie pomóc Państwu w odzyskaniu utraconych informacji. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Nie mamy ustalonej metody postępowania dla każdego klienta.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w zdecydowanej większości przypadków. Przekonaliśmy się, że naprawiając telefony w Warszawie nie tylko naprawiamy sprzęt, ale również przywracamy radość z użytkowania urządzeń mobilnych. Zależy nam na usunięciu każdej usterki, która może się zdarzyć. Zdajemy sobie sprawę, że zepsuty smartfon to znacznie więcej niż sprawne urządzenie. Współpracujemy z naszymi klientami, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów i przywrócić uśmiech na ich twarzach. Nasz serwis jest chwalony przez klientów.

Odwiedź nasz serwis GSM w Warszawie

Nawet najtrudniejsze problemy są dla nas rozwiązywane. Za każdym razem pracujemy tak, aby przywrócić pełną sprawność urządzenia. Bez względu na producenta, model, czy problemy. Dokładamy wszelkich starań, aby każda przeprowadzona przez nas czynność oznaczała nie tylko eliminację bieżących problemów i zagadnień, ale również zapewniała kontynuację pracy przez kolejny, bezawaryjny okres użytkowania. Serwis GSM w Warszawie jest otwarty dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy realizujemy zlecenie stacjonarnie, czy też drogą pocztową – za każdym razem podchodzimy do niego w sposób całkowicie indywidualny. Zapewniamy niezawodność i wysoką jakość usług.

Sprawne wykonywanie napraw telefonów nigdy nie było prostsze

Naprawiamy telefony w dokładnie taki sposób, jakiego byś oczekiwał. Po prostu. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo użytkownicy przywiązują się do swoich urządzeń, dlatego poświęcamy czas, aby przyjrzeć się problemowi. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i unikalnemu podejściu do każdej sprawy, jesteśmy w stanie rozwiązać niemal każdy problem, który się pojawi. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego nie dziwią nas pochlebne opinie pozostawiane przez naszych klientów. Dzięki dokładnemu i skutecznemu procesowi, zapewniamy pełną satysfakcję naszych klientów. Każde zgłoszenie traktujemy tak, jak sami byśmy to zrobili. Decydując się na naprawę u nas klienci otrzymują zapewnienie o godnym zaufania podejściu do sprawy. Nie wierzymy w półśrodki i nie będziemy ich stosować. Mamy świadomość, że może to wpłynąć na ogólne zadowolenie naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami!